Press-center

Правом повторної реєстрації  є реєстрація торговельної марки, яка раніше була зареєстрована, але з певних  причин припинила свою дію.

Серед таких причин:

1. Строк дії свідоцтва не було продовжено.
2. Власник свідоцтва відмовився від нього повністю або частково на підставі заяви, поданої до НОІВ.

В такому випадку, протягом двох років, від дати припинення дії свідоцтва ніхто не має права зареєструвати такий же торговельний знак, окрім попереднього власника.

Проте слід звернути увагу, що при повторній реєстрації обов’язково зображення та написання логотипу повинно бути абсолютно тотожним тому позначенню, яке було зареєстроване раніше, адже будь-які зміни будуть розцінюватися експертизою як «інший знак» (сам в контексті «повторної реєстрації»). Те саме стосується і переліку товарів та послуг – він має бути таким же, як і в попередньої ТМ.

Окрім цього, після завершення процедури «повторної реєстрації» Власник отримує нове свідоцтво з новим номером, датою реєстрації та новою датою відліку чинності знаку.

З юридичними питаннями ви можете звернутись в Юридичну Консалтингову Групу "Яремчук та партнери" ми завжди раді вас проконсультувати.

Приблизно, рік тому  компанія Burberry вирішила зареєструвати торгову марку "BRBY" для одягу та шкіряних виробів, однак отримала заперечення на реєстрацію від компанії  Mattel, яка є виробником BARBIE.

Як виявилося, Mattel вважає , що позначення  "BRBY" схожена "BARBIE" візуально, фонетично та за комерційним враженням. Вони наголосили на тому, що якщо вимовляти BRBY, то через відсутність голосних воно звучить як «барбі» (BARBIE).

Mattel запевняють, що Burberry навмисно обрали таке позначення, щоб їх асоціювали з BARBIE, так як це всесвітньо відомий бренд і не тільки ляльок. Компанія продає багато товарів, для яких зареєструвала марки BARBIE, і серед цих товарів є одяг та взуттяЗ огляду на все це Mattel зазначають, що споживачі плутатимуть BRBY із BARBIE, тому відомство має відмовити Burberry у реєстрації марки.

З юридичними питаннями ви можете звернутись в Юридичну Консалтингову Групу "Яремчук та партнери" ми завжди раді вас проконсультувати.

GQ Italiaвипустива дві обкладинки випуску «Нове Відродження». На обкладинках зображені статуя Давида, створена Мікеланджело, і модель П’єтроБозеллі.

Все б нічого, але законами Італійської Республіки EdizioniCondéNastза  використання скульптури на своїй обкладинці (з комерційною метою), треба було заплатити.

Суд у Флоренції прийняв рішення на користь Міністерства культури Італії, визнаючи, що журнал підступно та зловмисно порівняв образи Бозеллі та Давида, тим самим зневаживши величезну цінність цього художнього твору.

Тепер EdizioniCondéNast зобов'язане сплатити 20 000 євро за використання та 30 000 євро за незаконну адаптацію скульптури.

З юридичними питаннями ви можете звернутись в Юридичну Консалтингову Групу "Яремчук та партнери" ми завжди раді вас проконсультувати

Користувачі Twitter без дозволу лейблів розміщували пісні їхніх артистів на платформі, за що Twitter отримав позов одразу від 17 музичних лейблів.  Вони ж і вимагають компенсації у розмірі 250 млн доларів США, що складає 150 000 доларів США за кожен використаний твір.

Також лейбливважають, що Twitter порушив закон про авторське право, дозволяючи користувачам розміщувати музику на платформі без отримання дозволу від лейблів. У позові зазначено, що бездіяльність соціальної мережі є наслідком її фінансової вигоди від порушень, оскільки твіти з музичними композиціями привертають увагу користувачів і стимулюють їх взаємодію з платформою, що, в свою чергу, сприяє прибутковому рекламному бізнесу Twitter.

З юридичними питаннями ви можете звернутись в Юридичну Консалтингову Групу "Яремчук та партнери" ми завжди раді вас проконсультувати.

Якщо ви пам'ятаєте, ми писали про цю справу, а саме про те, що компанія JackDaniel'sProperty, відома за однойменним брендом віскі, подала позов до виробника іграшок для собак VIP Products LLC. Причиною стала  іграшка, яка пародіює знамениту пляшку з алкоголем.

Суд прийшов до висновку, що хоча позначка "BadSpaniels" використовується як засіб ідентифікації товарів, вона не захищається Першою поправкою, оскільки це не відноситься до свободи самовираження, а скоріше стосується просування товару на ринку. Цей висновок можна розглядати як недолік, оскільки питання щодо того, чи вводить позначка "BadSpaniels" споживачів в оману, буде знову розглянуто судами, які мають меншу юрисдикцію.

З юридичними питаннями ви можете звернутись в Юридичну Консалтингову Групу "Яремчук та партнери" ми завжди раді вас проконсультувати.