Press-center

Міжнародний Інтернет Кінофестиваль Star Independent, це той захід, який об’єднує відомі компанії та організації, що прагнуть долучитися до мистецтва та творчості.

Цьогоріч, партнерами заходу стали відомі особистості та організації не лише з України, але і з США, Грузії, Білорусії тощо.

Сьогодні, б дуже хотілося розповісти про одного з наших партнерів, а саме про ТОВ «Автошкола Київ» https://www.facebook.com/%D0%A2%D0%9E%D0%92-%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2-536659246401665/

ТОВ «Автошкола Київ» -   пропонує та надає новітні методики підготовки водіїв категорії B. Професіоналізм, індивідуальний підхід, європейська якість підготовки – це курси водіїв у автошколі «Київ».  Стиль роботи  компанії – командний та кожен член нашої команди абсолютний професіонал своєї справи. До кожного клієнта обирається індивідуальна програма із врахуванням переваг, здібностей та схильностей підбираємо  учня. ?Викладачі ТОВ «Автошкола Київ» професіонали, що мають унікальний досвід, сучасну матеріальну база – що є  гарантією здобуття відмінної освіти та навичок водія-професіонала. Педагогічний досвід та такт, доброзичливість, ретельний підбір сучасних методик зроблять Ваше навчання цікавим та незабутнім. Ви отримаєте  глибокі знаня технічних особливостей автомобіля та його поведінки у будь-яку пору року та доби на автомагістралях. 

ТОВ «Автошкола Київ» отримала  також визначну нагороду і була визнана найкращою у Києві за підсумками голосування "Знак якості 2018". А все тому, що компаніє робить усе аби бути найкращими! Ціна навчання є одні з найдоступніших, а результат найкращий.

Компанія стала партнером 7- го Міжнародного Інтернет Кінофестивалю Star Independent. Це дійсно унікальний захід  та подія, яка привертає до себе увагу усіх любителів творчості та усього прекрасного. Стати партнером цього заходу це велика честь та можливість доторкнутися до прекрасного. 

Ми дуже вдячні за співпрацю та за те, що ТОВ «Автошкола Київ» підтримала нашу унікальну подію та долучилася до підтримки творчості неймовірних талантів.

Хочеться у підсумку, подякувати за участь у Сьомому Міжнародному Інтернет кінофестивалі Star Independent, та сподіватися на швидку зустріч у найближчому майбутньому!

 

 Пісня, це те що зворушує наше серце та змушує нас подивитися на світ іншими очима . Але, зрозуміло, що найяскравіші емоції у нас виникають, коли ми бачимо творчих та талоновитих діток, які вже зараз роблять свій вагомий вклад у мистецтво і розуміємо, що саме їхня пісня лунає найдзвінкіше.

Сьогодні ми поговоримо, про нашу юну переможницю у номінації «Найкращий кліп про Київ» (https://youtu.be/ua3OytJylSE) – перемогу здобула Марта Векліч ( https://www.facebook.com/victoria.veklich) , на 7-мому Міжнародному Інтернет Кінофестивалі Star independent «Екологія мислення».
Марта Векліч - це дівчинка, в якої унікальний та неймовіно сильний голос. ЇЇ талант та потенціал вражає кожного. Любов та натхнення до творчості з’явився у дівчинки, ще змалку, а талант був завжди. Сьогодні Марта, активно навчається та прагне надалі розвиватися, тому відвідує Dream School. Вже сьогодні Марта Векліч є переможницею багатьох Всеукраїнських міжнародних мистецьких конкурсів, які проводяться в різних містах України та де кожного учасника прискріпливо, оцінюють суді. Марта, активно бере участь та здобуває перемогу у Міжнародних мистецьких конкурсах, які проводяться в різних країнах, та здобуває там своє заслужене призове місце.
Марта також лауреатка, всеукраїнського конкурсу «Сонце за нас», та інших заходів та подій. Однак, незбирається зупинятися на досягнутому.
Міжнародне журі, яке очолює голлівудський продюсер Френк Майер (Frank Mayor), та члени жюрі з України, Америки, Білорусії, Голандії Жюри Константин Фам, Олексій Клименко, Юрій Ігруша, Джимі МакНікол, Стівен Сестер Принц, Наталья Соболева, Вікторія Гришко, високо цінило роботу Марта Векліч і присудило їй перемогу у цій номінації.
Нагородження відбулося 5 листопада на відкритті 7-го Міжнародного Інтернет кінофестивалю в готелі «Софіївський Пасаж».
Нагороду вручив партнер 7-го Міжнародного Інтернет кінофестивалю Star Independent, стилист, парфюмер Олександр Долін (https://www.facebook.com/dolinalex), побажала нових звершеннь, перемог та нагород.
Варто також згадати і про організаторку Оленіу Яремчук партнеру Юридичної Консалтингової групи «Яремчук та партнери», яка вже сьомий рік поспіль створює цей захід та залучає таких неймовірних особистостей та робить усе, аби їхнє творіння побачили інші.
Юридична Консалтингова група «Яремчук та партнери» є генеральним спонсором 7-го Міжнародного Інтернет кінофестивалю Star Independent.
Юридична Консалтингова група «Яремчук та партнери», завжди готова підтримувати талановитих та неймовірних особистостей, що вносять свій вклад у мистецтво.

https://www.facebook.com/100000973393225/posts/6664866543555726/?d=n

Артем Ткаченко (https://www.facebook.com/profile.php?id=100012951189713) - талановитий актор, модель, соліс, танцювального колективу.

Сьогодні ми поговоримо, про нього, ще і як про переможця у номінації «Найкраща чоловіча роль» у фільмі «Шадурський дар» (https://drive.google.com/file/d/1vM_3gRdzG-UaZp2a2wTGRxqQU_7QQM_U/view) , на 7-мому Міжнародному Інтернет Кінофестивалі Star independent «Екологія мислення».
Артем Ткаченко- це неймовірно творчий та неповторний хлопець, що намагється пробувати себе у різних творчих амплуа, та усюди досягає успіх. Його талант та потенціал вражає кожного. Любов та натхнення до творчості з’явився, ще змалку, а талант був завжди. Сьогодні Артем, активно співпрацює з багатьма відомими особистостями, і вже навіть встиг з’явитися у кліпі гурту «Океан Ельзи», однак прагне надалі розвиватися, і не зупинятися на досягнутому. Вже сьогодні Артем пробує себе, як актора і отримана перемога свідчить про успіх хлопця. Кожен із нас може передивитися фільм та відчиту глибину почуттів та силу духу Артема та його героя.
Міжнародне журі, яке очолює голлівудський продюсер Френк Майер (Frank Mayor), та члени жюрі з України, Америки, Білорусії, Голандії Жюри Константин Фам, Олексій Клименко, Юрій Ігруша, Джимі МакНікол, Стівен Сестер Принц, Наталья Соболева, Вікторія Гришко, високо цінило роботу Артема Ткаченка і присудило йому перемогу у цій номінації.
Нагородження відбулося 5 листопада на відкритті 7-го Міжнародного Інтернет кінофестивалю в готелі «Софіївський Пасаж».
Нагороду вручив партнер 7-го Міжнародного Інтернет кінофестивалю Star Independent, представник «Магазин Подарків», і побажала нових звершеннь, перемог та нагород.
Артем. в свою чергу висловив слова подяки за можливість бути тут та зараз, і отримати цю почесну нагороду, він подякував кожному, хто переглянув та надихнувся його творчістю, зазначив, що для нього дуже важливо, щоб діяльність подобалася глядачам та пробуджувала в них нові відчуття.
Варто також згадати і про організаторку Олену Яремчук партнеру Юридичної Консалтингової групи «Яремчук та партнери», яка вже сьомий рік поспіль створює цей захід та залучає таких неймовірних особистостей та робить усе, аби їхнє творіння побачили інші.
Юридична Консалтингова група «Яремчук та партнери» є генеральним спонсором 7-го Міжнародного Інтернет кінофестивалю Star Independent.
Юридична Консалтингова група «Яремчук та партнери», завжди готова підтримувати талановитих та неймовірних особистостей, що вносять свій вклад у мистецтво.

 

Діти, це наше майбутня, це ті неймовірні особистості, що змушують нас  змінюватися та дивитися на світ по-новому. Але, зрозуміло, що найяскравіші емоції у нас виникають, коли ми бачимо творчих та талоновитих діток, які вже зараз роблять свій вагомий вклад у мистецтво. 

Сьогодні ми поговоримо, про нашу юну  переможницю у номінації  «Найкраща дитяча телевізійна програма»    яку здобула перемогу у цій Анастасія Богданова (https://www.facebook.com/nastja.bogdanova.3)

( https://www.facebook.com/profile.php?id=100015260378965) за програму «Липневий пленер» (https://www.youtube.com/watch?v=iPBt0M-E-Mc&ab_channel=ARTURMUSIC)   , на 7-мому Міжнародному Інтернет Кінофестивалі Star independent «Екологія мислення». 

 Анастасії Богдановій, усьоголиш 9 років, але талант та потенціал цієї дівчинки неймовірний. Любов та натхнення до творчості з’явився у дівчинки, ще змалку, а талант був завжди.  Допомогли Анастасії його лише розкрити, вже в Школі Мистецтв, яку дівчинка відвідує та отримує нові знання і розвиває власне обдарування.  Вже сьогодні Анастасія Богданова є переможницею багатьох Всеукраїнських міжнародних мистецьких конкурсів, які проводяться в різних містах України та де кожного учасника прискріпливо, оцінюють суді. Анастасія також активно бере участь та здобуває перемогу у Міжнародних мистецьких конкурсах, які проводяться в різних Європейських країнах, та здобуває там своє заслужене призове місце.  Цінує юне обдарування і її Батьківщина, рідний Київ. Анастасія сьогодні отримує творчу стипендію голови Київської міської державної адміністрації за численні перемоги та звершення у різноманітних конкурсах та заходах.

Міжнародне журі, яке очолює голлівудський продюсер Френк Майер (Frank Mayor), та члени жюрі з України, Америки, Білорусії, Голандії Жюри Константин Фам, Олексій Клименко, Юрій Ігруша, Джимі МакНікол, Стівен Сестер Принц, Наталья Соболева, Вікторія Гришко, високо цінило роботу   Анастасії Богданової і присудило їй перемогу у цій номінації. 

 Нагородження відбулося 5 листопада на відкритті 7-го Міжнародного Інтернет кінофестивалю в готелі «Софіївський Пасаж».   

Анастасія  отримуючи нагороду щиро подякувала, та пообіцяла, що буде надалі досягати нових вершин та активно творити. 

Ми щиро, бажаємо Анастасії звершеннь та перемог, нехай у майбутньому кожен з нас знатиме та цінуватиме її талант.

Варто також згадати і про організаторку Олені Яремчук партнеру Юридичної Консалтингової групи «Яремчук та партнери», яка вже сьомий рік поспіль створює цей захід та залучає таких неймовірних особистостей та робить усе, аби їхнє творіння побачили інші.

Юридична Консалтингова група «Яремчук та партнери»  є генеральним спонсором 7-го Міжнародного Інтернет кінофестивалю Star Independent.

Юридична Консалтингова група  «Яремчук та партнери», завжди готова підтримувати талановитих та неймовірних особистостей, що вносять свій вклад у мистецтво.

https://fb.watch/9uk2cOAHDn

Щоб простіше довести факт плагіату, автори творів використовували й використовують так звані копірайтні пастки.
Їх суть полягає у включенні маленького фрагмента неправдивої інформації, як правило, в карти, енциклопедії, словники та подібні довідкові видання. Адже спійманий порушник навряд чи зможе пояснити присутність помилкових записів у своїх творіннях.
При цьому для таких помилкових фактів на практиці придумані назви. Зокрема, фіктивні записи на картах можуть називатися фантомними поселеннями, вулицями-пастками, паперовими містами, примхами картографа та ін.
Так, у 1920-х роках однією з таких пасток стало містечко Agloe в штаті Нью-Йорк, що з’явилося на картах від General Drafting Company.
Однак уже через п’ять років віртуальний об’єкт став реальним, позаяк тут побудували рибальський будиночок, який так і назвали — Agloe.
Згодом цей факт допоміг видавництву Rand McNally виграти позов про порушення авторських прав від General Drafting. Після того, як будиночок прийшов в непридатність, Agloe довгий час зберігалося в різних путівниках й навіть в Google Maps.

Trap for pirates
To make it easier to prove plagiarism, the authors have used and continue to use so-called copyright traps.
Their essence is to include a small piece of false information, usually in maps, encyclopedias, dictionaries and similar reference books. After all, the caught violator is unlikely to be able to explain the presence of erroneous records in their creations.
At the same time, names are invented for such erroneous facts in practice. In particular, fictitious records on maps can be called phantom settlements, street traps, paper cities, whims of the cartographer, etc.
For example, in the 1920s, one such trap was the town of Agloe in New York State, which appeared on maps from the General Drafting Company.
However, five years later, the virtual object became real, because a fishing house was built here, which was named - Agloe.
This fact later helped Rand McNally win the General Drafting copyright lawsuit. After the house became unusable, Agloe was stored for a long time in various guides and even in Google Maps.