Платники земельного податку й орендної плати з юридичних осіб, які перебувають на обліку у фіскальних органах і знаходилися на території визначених переліком населених пунктів, де проводилася антитерористична операція або було оголошено військовий чи надзвичайний стан, на цей період звільняються, зокрема, від сплати за користування земельними ділянками державної та комунальної власності.

Під час військового суб'єкти господарювання, які працювали на території бойових дій, не платимуть за користування   земельними ділянками державної та комунальної власності.

Саме це є основною умовою яка звільняє від сплати за користування земельними ділянками.

Інших умов (підстав) для звільнення платника податку від сплати за користування земельними ділянками державної та комунальної власності нормами Закону N 1669-VII не передбачено.

З березня 2022 року по 31 грудня року, наступного за роком, у якому буде припинено або скасовано режим воєнного стану, земельний податок та орендна плата за земельні ділянки, які окуповані або на них ведуться бойові дії, не нараховується та не сплачується. 

Перелік таких земельних ділянок визначає КМУ.

 

За юридичними питаннями ви можете звернутись в Юридичну Консалтингову Группу "Яремчук та партнери" ми завжди раді вас проконсультувати.