Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України військові адміністрації можуть самостійно закуповувати таку продукцію для формування резервів з подальшою безоплатною видачею населенню або ж долучити для здійснення закупівель інші області-партнери.
Крім того вони зможуть формувати набори з наявної у них гуманітарної допомоги. Це створить стратегічний запас найнеобхідніших товарів, аби, у разі порушення логістичних ланцюжків, люди мали змогу оперативно отримати продовольчі та санітарно-гігієнічні товари для власних потреб. Також затверджені переліки обласних адміністрацій, які допомагатимуть регіонам, де відбуваються активні бойові дії, в забезпеченні продовольчими і санітарно-гігієнічними товарами з розрахунком кількості людей, яким вони можуть допомогти.

 Уряд продовжує підтримувати населення в областях, які найбільше постраждали від війни. В рамках роботи Координаційного штабу з гуманітарних і соціальних питань до цих регіонів на їх запит здійснюється постачання більш ніж 7 мільйонів продуктових наборів.

Транспортування допомоги відбувається силами Укрзалізниці та Укрпошти.

За юридичними питаннями ви можете звернутись в Юридичну Консалтингову Группу "Яремчук та партнери" ми завжди раді вас проконсультувати.