Міжнародний Інтернет Кінофестиваль Star Independent, це той захід, який об’єднує відомі компанії та організації, що прагнуть долучитися до мистецтва та творчості.

Цьогоріч, партнерами заходу стали відомі особистості та організації не лише з України, але і з США, Грузії, Білорусії тощо.

Сьогодні, б дуже хотілося розповісти про одного з наших партнерів, а саме про ТОВ «Автошкола Київ» https://www.facebook.com/%D0%A2%D0%9E%D0%92-%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2-536659246401665/

ТОВ «Автошкола Київ» -   пропонує та надає новітні методики підготовки водіїв категорії B. Професіоналізм, індивідуальний підхід, європейська якість підготовки – це курси водіїв у автошколі «Київ».  Стиль роботи  компанії – командний та кожен член нашої команди абсолютний професіонал своєї справи. До кожного клієнта обирається індивідуальна програма із врахуванням переваг, здібностей та схильностей підбираємо  учня. ?Викладачі ТОВ «Автошкола Київ» професіонали, що мають унікальний досвід, сучасну матеріальну база – що є  гарантією здобуття відмінної освіти та навичок водія-професіонала. Педагогічний досвід та такт, доброзичливість, ретельний підбір сучасних методик зроблять Ваше навчання цікавим та незабутнім. Ви отримаєте  глибокі знаня технічних особливостей автомобіля та його поведінки у будь-яку пору року та доби на автомагістралях. 

ТОВ «Автошкола Київ» отримала  також визначну нагороду і була визнана найкращою у Києві за підсумками голосування "Знак якості 2018". А все тому, що компаніє робить усе аби бути найкращими! Ціна навчання є одні з найдоступніших, а результат найкращий.

Компанія стала партнером 7- го Міжнародного Інтернет Кінофестивалю Star Independent. Це дійсно унікальний захід  та подія, яка привертає до себе увагу усіх любителів творчості та усього прекрасного. Стати партнером цього заходу це велика честь та можливість доторкнутися до прекрасного. 

Ми дуже вдячні за співпрацю та за те, що ТОВ «Автошкола Київ» підтримала нашу унікальну подію та долучилася до підтримки творчості неймовірних талантів.

Хочеться у підсумку, подякувати за участь у Сьомому Міжнародному Інтернет кінофестивалі Star Independent, та сподіватися на швидку зустріч у найближчому майбутньому!