Пісня, це те що зворушує наше серце та змушує нас подивитися на світ іншими очима . Але, зрозуміло, що найяскравіші емоції у нас виникають, коли ми бачимо творчих та талоновитих діток, які вже зараз роблять свій вагомий вклад у мистецтво і розуміємо, що саме їхня пісня лунає найдзвінкіше.

Сьогодні ми поговоримо, про нашу юну переможницю у номінації «Найкращий кліп про Київ» (https://youtu.be/ua3OytJylSE) – перемогу здобула Марта Векліч ( https://www.facebook.com/victoria.veklich) , на 7-мому Міжнародному Інтернет Кінофестивалі Star independent «Екологія мислення».
Марта Векліч - це дівчинка, в якої унікальний та неймовіно сильний голос. ЇЇ талант та потенціал вражає кожного. Любов та натхнення до творчості з’явився у дівчинки, ще змалку, а талант був завжди. Сьогодні Марта, активно навчається та прагне надалі розвиватися, тому відвідує Dream School. Вже сьогодні Марта Векліч є переможницею багатьох Всеукраїнських міжнародних мистецьких конкурсів, які проводяться в різних містах України та де кожного учасника прискріпливо, оцінюють суді. Марта, активно бере участь та здобуває перемогу у Міжнародних мистецьких конкурсах, які проводяться в різних країнах, та здобуває там своє заслужене призове місце.
Марта також лауреатка, всеукраїнського конкурсу «Сонце за нас», та інших заходів та подій. Однак, незбирається зупинятися на досягнутому.
Міжнародне журі, яке очолює голлівудський продюсер Френк Майер (Frank Mayor), та члени жюрі з України, Америки, Білорусії, Голандії Жюри Константин Фам, Олексій Клименко, Юрій Ігруша, Джимі МакНікол, Стівен Сестер Принц, Наталья Соболева, Вікторія Гришко, високо цінило роботу Марта Векліч і присудило їй перемогу у цій номінації.
Нагородження відбулося 5 листопада на відкритті 7-го Міжнародного Інтернет кінофестивалю в готелі «Софіївський Пасаж».
Нагороду вручив партнер 7-го Міжнародного Інтернет кінофестивалю Star Independent, стилист, парфюмер Олександр Долін (https://www.facebook.com/dolinalex), побажала нових звершеннь, перемог та нагород.
Варто також згадати і про організаторку Оленіу Яремчук партнеру Юридичної Консалтингової групи «Яремчук та партнери», яка вже сьомий рік поспіль створює цей захід та залучає таких неймовірних особистостей та робить усе, аби їхнє творіння побачили інші.
Юридична Консалтингова група «Яремчук та партнери» є генеральним спонсором 7-го Міжнародного Інтернет кінофестивалю Star Independent.
Юридична Консалтингова група «Яремчук та партнери», завжди готова підтримувати талановитих та неймовірних особистостей, що вносять свій вклад у мистецтво.

https://www.facebook.com/100000973393225/posts/6664866543555726/?d=n