Артем Ткаченко (https://www.facebook.com/profile.php?id=100012951189713) - талановитий актор, модель, соліс, танцювального колективу.

Сьогодні ми поговоримо, про нього, ще і як про переможця у номінації «Найкраща чоловіча роль» у фільмі «Шадурський дар» (https://drive.google.com/file/d/1vM_3gRdzG-UaZp2a2wTGRxqQU_7QQM_U/view) , на 7-мому Міжнародному Інтернет Кінофестивалі Star independent «Екологія мислення».
Артем Ткаченко- це неймовірно творчий та неповторний хлопець, що намагється пробувати себе у різних творчих амплуа, та усюди досягає успіх. Його талант та потенціал вражає кожного. Любов та натхнення до творчості з’явився, ще змалку, а талант був завжди. Сьогодні Артем, активно співпрацює з багатьма відомими особистостями, і вже навіть встиг з’явитися у кліпі гурту «Океан Ельзи», однак прагне надалі розвиватися, і не зупинятися на досягнутому. Вже сьогодні Артем пробує себе, як актора і отримана перемога свідчить про успіх хлопця. Кожен із нас може передивитися фільм та відчиту глибину почуттів та силу духу Артема та його героя.
Міжнародне журі, яке очолює голлівудський продюсер Френк Майер (Frank Mayor), та члени жюрі з України, Америки, Білорусії, Голандії Жюри Константин Фам, Олексій Клименко, Юрій Ігруша, Джимі МакНікол, Стівен Сестер Принц, Наталья Соболева, Вікторія Гришко, високо цінило роботу Артема Ткаченка і присудило йому перемогу у цій номінації.
Нагородження відбулося 5 листопада на відкритті 7-го Міжнародного Інтернет кінофестивалю в готелі «Софіївський Пасаж».
Нагороду вручив партнер 7-го Міжнародного Інтернет кінофестивалю Star Independent, представник «Магазин Подарків», і побажала нових звершеннь, перемог та нагород.
Артем. в свою чергу висловив слова подяки за можливість бути тут та зараз, і отримати цю почесну нагороду, він подякував кожному, хто переглянув та надихнувся його творчістю, зазначив, що для нього дуже важливо, щоб діяльність подобалася глядачам та пробуджувала в них нові відчуття.
Варто також згадати і про організаторку Олену Яремчук партнеру Юридичної Консалтингової групи «Яремчук та партнери», яка вже сьомий рік поспіль створює цей захід та залучає таких неймовірних особистостей та робить усе, аби їхнє творіння побачили інші.
Юридична Консалтингова група «Яремчук та партнери» є генеральним спонсором 7-го Міжнародного Інтернет кінофестивалю Star Independent.
Юридична Консалтингова група «Яремчук та партнери», завжди готова підтримувати талановитих та неймовірних особистостей, що вносять свій вклад у мистецтво.