Діти, це наше майбутня, це ті неймовірні особистості, що змушують нас  змінюватися та дивитися на світ по-новому. Але, зрозуміло, що найяскравіші емоції у нас виникають, коли ми бачимо творчих та талоновитих діток, які вже зараз роблять свій вагомий вклад у мистецтво. 

Сьогодні ми поговоримо, про нашу юну  переможницю у номінації  «Найкраща дитяча телевізійна програма»    яку здобула перемогу у цій Анастасія Богданова (https://www.facebook.com/nastja.bogdanova.3)

( https://www.facebook.com/profile.php?id=100015260378965) за програму «Липневий пленер» (https://www.youtube.com/watch?v=iPBt0M-E-Mc&ab_channel=ARTURMUSIC)   , на 7-мому Міжнародному Інтернет Кінофестивалі Star independent «Екологія мислення». 

 Анастасії Богдановій, усьоголиш 9 років, але талант та потенціал цієї дівчинки неймовірний. Любов та натхнення до творчості з’явився у дівчинки, ще змалку, а талант був завжди.  Допомогли Анастасії його лише розкрити, вже в Школі Мистецтв, яку дівчинка відвідує та отримує нові знання і розвиває власне обдарування.  Вже сьогодні Анастасія Богданова є переможницею багатьох Всеукраїнських міжнародних мистецьких конкурсів, які проводяться в різних містах України та де кожного учасника прискріпливо, оцінюють суді. Анастасія також активно бере участь та здобуває перемогу у Міжнародних мистецьких конкурсах, які проводяться в різних Європейських країнах, та здобуває там своє заслужене призове місце.  Цінує юне обдарування і її Батьківщина, рідний Київ. Анастасія сьогодні отримує творчу стипендію голови Київської міської державної адміністрації за численні перемоги та звершення у різноманітних конкурсах та заходах.

Міжнародне журі, яке очолює голлівудський продюсер Френк Майер (Frank Mayor), та члени жюрі з України, Америки, Білорусії, Голандії Жюри Константин Фам, Олексій Клименко, Юрій Ігруша, Джимі МакНікол, Стівен Сестер Принц, Наталья Соболева, Вікторія Гришко, високо цінило роботу   Анастасії Богданової і присудило їй перемогу у цій номінації. 

 Нагородження відбулося 5 листопада на відкритті 7-го Міжнародного Інтернет кінофестивалю в готелі «Софіївський Пасаж».   

Анастасія  отримуючи нагороду щиро подякувала, та пообіцяла, що буде надалі досягати нових вершин та активно творити. 

Ми щиро, бажаємо Анастасії звершеннь та перемог, нехай у майбутньому кожен з нас знатиме та цінуватиме її талант.

Варто також згадати і про організаторку Олені Яремчук партнеру Юридичної Консалтингової групи «Яремчук та партнери», яка вже сьомий рік поспіль створює цей захід та залучає таких неймовірних особистостей та робить усе, аби їхнє творіння побачили інші.

Юридична Консалтингова група «Яремчук та партнери»  є генеральним спонсором 7-го Міжнародного Інтернет кінофестивалю Star Independent.

Юридична Консалтингова група  «Яремчук та партнери», завжди готова підтримувати талановитих та неймовірних особистостей, що вносять свій вклад у мистецтво.

https://fb.watch/9uk2cOAHDn