В минулій публікації ми розповіли про типи компаній, які доступні для реєстрації в США нерезидентами. Сьогодні розглянемо детальніше С-corporation і зробимо акцент на особливостях їх оподаткування.
Щодо питання податків, зробимо невелику ремарку: офшорні або повністю безподаткові штати - це міф.
C-сorp - юрособа, яка забезпечує захист власника активів (акціонера) від вимог кредиторів. Корпорація C вважається окремим платником податків. Якщо прибуток потім розподіляється серед власників акцій у вигляді дивідендів, вони повинні платити прибутковий податок. Таким чином ці компанії підпадають під «подвійне оподаткування».
Основним податком для С-corporation є податок на прибуток в розмірі 21%. Сплачується він в бюджет раз на рік за результатами звітних даних в декларації. Однак після виплати дивідендів партнери також повинні зробити податкові відрахування. З нарахованих дивідендів нерезидент повинен перерахувати податок до країни, резидентом якої представлений власник корпорації.
Між Україною і США підписано угоду про уникнення подвійного оподаткування, це означає, що з однієї суми прибутку податки два рази не стягуються. Тобто, сума податків, яку підприємець заплатив з дивідендів в США, не буде стягуватись при сплаті податків у нього в країні.
Отже, нерезиденту США, який є власником C-Corporation, слід розуміти, що податок від доходів доведеться платити двічі: на рівні корпорації і при виплаті дивідендів.
ЮКГ «Яремчук і партнери» у співпраці з американською юридичною фірмою-партнером надасть Вам усі необхідні юридичні консультації з приводу потенційної реєстрації Вашого бізнесу в США, підготує пакет необхідних документів, а також допоможе у безпосередньому процесі реєстрації юридичної особи в США.

122023199 3420385468038183 4044677516539213775 n