Ви можете обрати будь-який з наступних варіантів реєстрації ТМ у Франції:
• через національне відомство;
• шляхом подачі заявки на реєстрацію Європейської торгової марки;
• через міжнародне відомство за Мадридською системою.
Заявка на реєстрацію товарного знака у Франції може бути подана як фізичною, так і юридичною особою. Подати заявку безпосередньо в Національний інститут промислової власності Франції можуть резиденти країн ЄС, а також Ісландії, Норвегії, Ліхтенштейну і Швейцарії, інші заявники мають скористатися послугами місцевого представника, тобто патентного повіреного Франції.
Реєстрації у Франції підлягає товарний знак у словесному, образотворчому, комбінованому, об'ємному, мультимедійному, звуковому та іншому вигляді. Торговельна марка повинна володіти достатнім ступенем розрізняльної здатності.
Франція застосовує Міжнародну класифікацію товарів і послуг, тому перед подачею заявки необхідно визначитися з переліком класів в межах 45 доступних, в яких буде зареєстрована ТМ.
Після подачі французької заявки власник торговельної марки отримує правопротягом шести місяців подати такі ж заявки в Європі або за кордоном.
Реєстрація торговельної марки у Франції дійсна протягом 10 років, з можливістю продовження на 10-ти річні періоди за умови сплати відповідних зборів.
Якщо ви плануєте зареєструвати власну торгову марку на території Франції, фахівці ЮКГ «Яремчук і партнери» нададуть Вам юридичну консультацію і допоможуть обрати найбільш доцільний спосіб реєстрації, а також допоможуть зібрати всі необхідні документи для подачі заявки на реєстрацію Вашої торговельної марки.

121644092 3420385998038130 8325725599869512397 n