Мабуть, багато з вас вже чули про розумні кільця OuraRing- мінімалістичні кільця, наповнені сучасними датчиками для моніторингу сну, активності, здоров'я серця та загального самопочуття.
Так от, виробник таких кілець - компанія Oura подала позов проти індійського конкурента Ultrahuman.
Oura, що була заснована в 2013 році та нараховує понад мільйон користувачів, отримала визнання у 2020 році, коли її технологію визнано найкращою інновацією за версією журналу TIME. Кільця Oura використовуються професійними спортсменами з NBA та UFC для вимірювання показників тіла. Крім того, компанія має два патенти в США.
У компанії Ultrahuman, заснованій у 2019 році, спочатку був представлений додаток із тренуваннями та медитаціями. У 2021 році вони випустили кільце, яке схоже на те, яке пропонує Oura. Тут слід зауважити, що один із інвесторів Ultrahuman мав доступ до конфіденційної інформації з грудня 2021 року, і крім того, Ultrahuman активно наймала співробітників, які раніше працювали в компанії Oura.
Ouraвважає, що у кільці Ultrahuman розташовані ті ж самі сенсори та батарея, а також використовується той же матеріал - титан, що і в кільці Oura, навіть якщо допустити, що використання цих сенсорів та матеріалів стало індустріальним стандартом у носибельнихгаджетах, Ouraвказує на те, що копіювання контенту соцмереж та інтерфейсу програми є спеціальною і не випадковою дією.
З юридичними питаннями ви можете звернутись в Юридичну Консалтингову Групу "Яремчук та Партнери" ми завжди раді вас проконсультувати.