Якщо ви вирішили започаткувати власну справу в США, слід розібратися з деякими нюансами цієї справи.

Сьогодні розберемо один з них.

Для того щоб відкрити бізнес в Америці, спочатку треба отримати бізнес-візу. Для цього вам підійдуть візи L1, EB1C, E2, EB5.

Віза L-1 дозволяє вести бізнес в США і при цьому не вимагає інвестувати великих сум. Крім цього, за цією ж візою є можливість отримати Green Card.

EB1C віза схожа на L1 візу, з єдиною відмінністю, що остання вважається тимчасовою неімміграційною візою. Власники L1 віз можуть звернутися за постійною візою EB1C із наступним запитом про зміну візового статусу США. Для осіб, які перебувають поза територією США, розгляд може проводитися за межами США, в американському консульстві, після затвердження прохання EB1C.

Віза Е2 дозволяє отримати дозвіл на проживання в США на підставі інвестицій у власний бізнес. Вона не дозволяє заявнику відразу отримати Green Card, проте заявник, який перебуває в США по даній візі, має можливість перейти на імміграційну категорію знаходячись в країні.

Віза EB5 – це державна імміграційна програма, яка дозволяє іноземним інвесторам та членам їхніх сімей отримати Green Card (постійний дозвіл на проживання в США) після отримання візи через інвестиції в комерційні проекти на території США.

Інвестиції за програмою ЕВ-5 можуть бути як у власне підприємство, так і за допомогою «Регіональних центрів».

 Якщо виникли питання ви можете звернутись в Юридичну Консалтингову Групу "Яремчук та партнери" ми завжди раді вас проконсультувати.