Війна диктує свої правила, тому багато українців покинувши Батьківщину переїхали в Америку. Якщо ви плануєте продовжити заснований в Україні бізнес, або створити в США новий – наступна інформація допоможе вам з реєстраціє торговельних знаків в США.

Мабуть одразу ви задастеся питанням – чи зможете ви не бувши резидентом подати заявку на реєстрацію.

- Так. Адже подавати заявку може як резидент, так і не резидент.

Для того, щоб подати заявку на реєстрацію, вам потрібно буде звернутися в Бюро патентів і торговельних марок (USPTO), це як Укрпатент в Україні.

По часу реєстрація ТМ в Америці, може тривати як і в Україні до 1,5 року.

А от умовою реєстрації, якої немає в нас, є вимога обов'язкового використання торговельної марки стосовно всіх товарів та послуг, для яких знак зареєстровано.

А на 5 році використання ТМ подається декларація з доказом використання товарного знака, або пояснення з переліком причин його невикористання. В іншому випадку, USPTO вважатиме що компанія/приватна особа, зловживає реєстрацією і скасує її.

Окрім цього, для реєстрації ТМ в США, треба мати  підстави і законодавстві США зазначено 4 варіанти таких підстав:

1) Комерційне використання (Use in commerce) – якщо ваша торговельна марка на момент подання заявки вже комерційно використовується на території США.

2) Намір використовувати (Intend to use) – цей варіант підійде для тих, хто подає заявку про реєстрацію до початку фактичного комерційного використання торговельної марки на території США.

3) Іноземна заявка/реєстрація на підставі Паризької Конвенції – у випадку, якщо ви вже подали заявку на реєстрацію ТМ в іншій країні-учасниці Паризької Конвенції і хочете зареєструвати ваш  знак для тих самих товарів та послуг.

4) Міжнародна реєстрація на підставі Мадридської угоди  - на випадок, якщо ваш знак вже отримав міжнародну реєстрацію, і ви потребуєте її в  США.

 Якщо виникли питання ви можете звернутись в Юридичну Консалтингову Групу "Яремчук та   партнери" ми завжди раді вас проконсультувати.