Пресс-центр

Ще сто років тому ніхто навіть не міг уявити, що перед суспільством постане питання: «Чи може бути суб’єктом авторського права штучний інтелект?». А сьогодні вже існують роботи, які здатні створювати музику, картини тощо. Наприклад, 25 жовтня 2018 року на аукціоні був проданий портрет «Едмонд де Беламі» за 432 500 доларів. Ця картина створена нейромережею, код для якої написав Роббі Баррат, 19-річний програміст з Стенфордського університету. Програмісти «Яндексу» також створили незвичайну нейромережу, яка вміє складати музику і створювати її в стилі тих творів, які писали відомі композитори минулого.

22 березня в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбулася урочиста церемонія нагородження фіналістів проекту «ТОП100: Гордість та краса України». Олена Яремчук керуючий партнер ЮКГ «Яремчук та Партнери» отримала нагороду в номінації Громадська діяльність. Разом з нею статуетку отримали лідери JCI України. Проект проходить вже не один рік, і є загальнонаціональною премією, яка привертає увагу публіки як в Україні, так і за кордон. Як каже Ельвіра Гаврилова – муза і генеральний продюсер рейтингу, – каталоги, що виходять кожен рік в рамках премії «Гордість та краса України» розходяться по всьому світу за адресами відомих продюсерських центрів і вже понад 50 учасників як дитячого, так і жіночого топів співпрацюють з європейськими інвесторами. На червоній килимовій доріжці були присутні понад 2000 гостей, які приїхали з різних куточків світу. А саме, з Монако, Лондона, Варшави, Лісабону і Мадриду. Зірковими гостями заходу були Володимир Бебешко, Антон Лірник, СолоХа, Карина Плай, Pantera’s, Андрій Kishe, Наталія Шелепницька, Габріелла Массанга, Сергій Мельник, Rumbero’s, Андрій Бурлуцький, Катерина Бужинська, Світлана Вольнова, Катерина Гулякова, Сніжана Єгорова, Наталія Валевська, Яна Клочкова, Анетті. Хедлайнер – Sonique. Найдовша в Європі стометрова червона доріжка, найрозкішніші ведучі та понад 2 тисячі гостей зі всього світу, серед яких були найгарніші, найвпливовіші і найефектніші жінки в розкішних сукнях від кращих українських та світових брендів. А чоловіки були у вишуканих, елегантних, епатажних костюмах. Ведучими церемонії нагородження стали Соломія Вітвіцька і Дмитро Коляденко, а розпочався гала-концерт з виступу зірки світового масштабу, британської співачки і діджея Sonique. Продюсер Ельвіра Гаврилова наголосила: «Мені хотілося б, щоб Україна викликала щиру любов. Наші люди чудові – треба розповідати про них якомога більше!» Висловлюємо вдячність організаторам за можливість приєднатися до одного з наймасштабніших заходів в Україні – церемонії «ТОП100: Гордість та краса України». Ми точно знаємо, що в Україні дуже багато талановитих, молодих людей, які готові підкорювати світ і вносити свій вклад в розвиток держави. Сподіваємося в наступному році нас чекає ще більше сюрпризів і нових цікавих номінантів.

 

Закон України «Про авторське право і суміжні права» від 23.12.1993 року регулює сферу аудіовізуального бізнесу всього лише двома статтями: 1 та 17. У ст. 1 вищенаведеного Закону, що має назву «Визначення термінів» наводиться таке поняття аудіовізуального твору - це твір, що фіксується на певному матеріальному носії (кіноплівці, магнітній плівці чи магнітному дичку, ком пакт-диску тощо) у вигляді серії послідовних кадрів (зображень) чи аналогових чи дискретних сигналів, які відображають (закодовують) рухомі зображення (як із звуковим супроводом, так і без нього), і сприйняття якого є можливим виключно за допомогою того чи іншого виду екрана (кіноекрана, телевізійного екрана тощо), на якому рухомі зображення візуально відображаються за допомогою певних технічних засобів. Видами аудіовізуального твору є кінофільми, телефільми, відеофільми, діафільми, слайд-фільми тощо, які можуть бути ігровими, анімаційними (мультиплікаційними), неігровими чи іншими. А ст. 17 говорить нам про авторське право на аудіовізуальний твір. Ось, практично, весь перелік чинного законодавства України, що стосується сфери аудіовізуального бізнесу.

ТОВ «Юридична консалтингова група «Яремчук та Партнери» надає послуги з реєстрації суб’єктів господарської діяльності. Значна кількість зареєстрованих юристами нашої компанії господарюючих суб’єктів являються саме іноземними підприємствами або ж підприємствами з іноземними інвестиціями,