Одного разу засновник Amazon Джефф Безос сказав: «Особистий бренд – це те, що про вас говорять люди, коли вас немає в кімнаті». Тобто це те, як Вас бачать оточуючі, або так: персональний бренд – це те, як Ви себе презентуєте світу. Тому пропонуємо розібратися в 5 запоруках персонального бренду.
• Самоідентифікація: хто ви? Які риси вирізняють Вас як особистість серед інших? Чим Ваша постать здатна надихнути, захопити, привернути увагу аудиторії? Це найперші і, мабуть, найважливіші питання, на які слід сформулювати відповіді.
• Цінності і цілі: цей пункт логічно витікає з попереднього, адже будь-яка відома особистість має в житті певні керівні принципи та цілі, яких вона прагне. Транслювання правильних цінностей, а головне реальне слідування їм, є запорукою здобуття авторитету серед аудиторії, а отже розвитку Вашого персонального бренду.
• Професіоналізм або у чому ваша супер-сила? Не обов'язково бути професіоналом широкого профілю - можна стати експертом в одній сфері, але Ви маєте розбиратися в ній бездоганно, тобто мати вагомі конкурентні переваги на цьому ринку.
• Образ і репутація: не можна забувати, що будь-який бренд – це перш за все сукупність вдалих маркетингових рішень, що формуюють певний позитивний образ. Тут важливе візуальне враження, коли до особистісних рис доєднуються ваш стиль одягу, манера поведінки, жести, мова і т.д.
• Оскільки персональний бренд створюється протягом тривалого часу і вимагає індивідуального підходу, значних зусиль для «розкрутки», то його необхідно максимально убезпечити за допомогою наявних правових інструментів, а також слід регулярно проводити моніторинг порушення виняткових прав.
Юридична консалтингова група «Яремчук і партнери» готова допомогти Вам в створенні та реєстрації Вашого персонального бренду у якості торговельної марки, що безпосередньо включає всі необхідні юридичні консультації, розробку основної ідеї та образу бренду, що засновані на Ваших цілях та побажаннях, а також підготовка системи впровадження персонального бренду (майданчики, комунікації, візуалізація).

photo 2021 07 27 10 51 16