Для того, щоб отримати правову охорону ТМ в зарубіжній країні (країнах) Ви можете:
• подати заявку до відомства держави, у якій бажаєте одержати охорону згідно із законом і правилами, які регламентують реєстрацію торговельної марки в країні подання;
• зареєструвати торговельну марку в іноземних державах згідно з Протоколом до Мадридської угоди про міжнародну реєстрацію знаків.
Відповідно до національної процедури Ви маєте подавати заявки на реєстрацію ТМ в патентні відомства кожної іноземної країни окремо. Мадридська система дозволяє через одну процедуру реєстрації отримати правовий захист торговельної марки у декількох країнах, котрі також підписали Мадридську угоду.
Реєстрація через патентне відомство потребує використання послуг закордонних патентних повірених. При застосуванні Мадридської системи відсутня потреба знаходити фахівців з інтелектуальної власності закордоном, оскільки заявка на реєстрацію подається в Укрпатент.
Всі документи, необхідні для реєстрації, мають бути перекладені на мову країни подачі заявки, якщо Ви реєструєте ТМ через національне патентне відомство іноземної держави, а відповідно до Мадридської системи реєстрації міжнародна заявка складається французькою або англійською мовою.
Реєстрація через патентне відомство передбачає сплату мита та зборів у валюті країни, де здійснюється реєстрація, в той час як міжнародне мито сплачується у швейцарських франках безпосередньо до Міжнародного бюро ВОІВ.
У разі реєстрації торговельної марки через національне патентне відомство іноземної держави відсутня залежність здійсненої реєстрації від національної (в Україні), що в свою чергу має місце у Мадридській системі міжнародної реєстрації знаків.
ЮКГ «Яремчук і партнери» надасть Вам юридичні консультації, а також необхідний комплекс послуг із реєстрації Вашої торговельної марки в іноземних державах.

photo 2021 07 27 10 49 41