Клієнти

pictureАльона, дякую за зустріч! Багато чого мені стало зрозуміло, тепер будемо правильно вибудовувати наш авторський захист. Як же добре, коли експертиза це не маркетинговий хід, а життєве кредо.

 

Євген Саранцов, Digital компанія Ditcom.

 

 

 

 

 

 

 

pictureКомпанія «LUCHIARDI» висловлює величезну подяку ТОВ "Юридичній Консалтинговій Групі" "Яремчук і Партнери" за якісні та своєчасно надані послуги з реєстрації авторських прав, всебічну консультаційну підтримку і контроль. Висловлюємо щиру вдячність команді фахівців у галузі інтелектуальної власності, особливо Керуючому Партнеру Альоні Яремчук, яка курировала наші запитання, за високий професіоналізм та індивідуальний підхід. Будемо раді знову співпрацювати з Вами.

 

 

 

Хочу висловити велику подяку ЮКГ "Яремчук і Партнери", зокрема Керуючому Партнеру Альоні Яремчук за своєчасну консультацію і допомогу в питанні оформлення документів для легального перебування в Іспанії.

Мені допомогли прийняти найбільш вдале, доступне рішення в ситуації, що склалася, оскільки я вперше зіткнулася з питаннями оформлення цивільного шлюбу за кордоном.

Завдяки кваліфікованої допомоги юристів ЮКГ "Яремчук і Партнери" все було зроблено в терміни і без зайвих складнощів!

Спасибі за консультації та юридичну підтримку!

 

З повагою, Лідія Матвєєва.

 

 

 

Pronto Film

   Багаторічний досвід співпраці ТОВ "Пронто Фільм" з ТОВ "Юридична консалтингова група" "Яремчук та Партнери" показав, що ТОВ "Юридична консалтингова група" "Яремчук та Партнери" зарекомендувала себе як надійний, відповідальний партнер, який якісно і своєчасно виконує свою нелегку роботу. Особливо хочемо відзначити, що персонал завжди чуйний, ввічливий, готовий виконувати поставлені завдання в стислі терміни.

 

З повагою і вдячністю, колектив ТОВ "Пронто Фільм".

 

Передмістя Київ

 

Видавництво «Передмістя Київ» хотіло б відзначити ЮКГ «Яремчук та Партнери» як надійного партнера для тих, хто цінує час і професіоналізм.

 

Головний редактор Клеванський М. М.

 

 

Компанія «СНESS ART» висловлює подяку ЮКГ «Яремчук і партнери» за надані консультаційні правові послуги. Заслуговує особливого визнання своєчасна і чітко поставлена ​​робота фахівців з реєстрації торгових марок та авторських прав. Дуже приємно працювати з професіоналами, які знають як і вміють досягти реальних результатів.

З Повагою Дмитро Саратський.

 

Котетж директВидавництво «Котедж Директ» висловлює подяку Юридичної Консалтингової Групи «Яремчук та Партнери» за раціональний і всебічний підхід до робочих питань, вміння увійти в становище клієнта. Ваші поради і настанови позитивно відбилися на діяльності фірми. Сподіваємося на співпрацю в майбутньому.

З повагою, Пастухов Сергій.

Funny group

 

Промоушн агентство «FUNNY GROUP» висловлює величезну подяку Юридичної Консалтингової Групи «Яремчук та Партнери» за виконану роботу і ефективну співпрацю. В результаті грамотної і всебічної роботи її співробітників наша фірма досягла поставлених цілей в потрібні нам строки.

З Повагою Катерина Іваніщак.

Gemini

 

ЮКГ «Яремчук та Партнери», зарекомендувала себе як надійний партнер, професійно надає правову допомогу з питань різного рівня складності. Фахівці Консалтингової Групи «Яремчук та Партнери» показали високий рівень професіоналізму, вміння вирішувати спірні питання правового регулювання, здатність знаходити обгрунтоване і відповідне інтересам замовника рішення при нестандартних ситуаціях. Висловлюю вдячність Консалтинговій групі «Яремчук та Партнери» за ефективну співпрацю.

Генеральний директор Мусієнко А. А.

Granat

 

Компанія «GRANAT» виражає подяку ЮКГ «Яремчек і Партнери». Треба віддати належне оперативності, індивідуальному підходу, щирій зацікавленості і професіоналізму з яким ця компанія підходить до кожного нашого питання. Хочемо і далі з Вами співпрацювати.

C Повагою Володимир Глущенко.

DNK Group

 

За час співпраці з ЮКГ «Яремчук та Партнери» наша компанія повністю покладалася на їх досвід і практику. В залежності від поставлених завдань, юристи фірми надали нашому підприємству якісні, комплексні юридичні послуги по захисту наших інтересів, супровід переговорів, реєстрації авторських прав за що висловлюю вам глибоку вдячність.

Керуючий партнер Дмитро Гуцал

 

 

 

PartnershipДякуємо за високий професіоналізм помножений на всебічний і раціональний підхід до вирішення всіх поставлених завдань.

З повагою Світлана Соломіна.

 

 

Камелія

 

Співробітники ТОВ "ЮКГ" Яремчук та Партнери "показали себе висококваліфікованими фахівцями, що знають свою справу і прислухатися до побажань клієнта. Висловлюємо свою подяку за якісно надані послуги і хороший сервіс.

Адміністрація компанії Камелія

NEOКомпанія «NEO» висловлює подяку «Юридичної Консалтингової Групи Яремчук та Партнери» за оперативне та професійне виконання всіх поставлених завдань, забезпечивши покращення функціонування нашого агентства.

З повагою Галина Маркіза

 

 

 

picture

Дякую Олені Яремчук! Отже, я стала власником авторського права на використання імені для своїх авторських виробів (логотипи, бірки). Тепер все під контролем, Олена займається питаннями мого бренду. Олена Яремчук, як юрист, людина відповідальна, ініціативна, генератор ідей. Працювати з нею прекрасно. Найцікавіше те. що я в житті з Оленою не знайома. Виключно через фейсбук. Але ми з нею вже встигли втілити в життя кілька успішних моментів! Олена також є сенатором JCI Україна. Так, в травні цього року, абсолютно не знаючи Олени, через Наталію Кононенко - віце-президента JCI Україна, я дозволила їй відвезти на Світовий конгрес свою авторську продукцію. Підсумок виявився прекрасним! В Європі познайомилися з моїми виробами - ексклюзивними прикрасами "Варенька" (фотографії можна побачити на сторінці Олени https://www.facebook.com/profile.php?id=666829821&sk=photos або на моїй сторінці в звіті про світовому конгресі JCI https://www.facebook.com/bulahkatya/media_set?set=a.699705040100498.1073741831.100001830261536&type=3 ). Все повернулося в цілості й схоронності в обіцяні терміни, обидві сторони залишилися задоволені! З тих пір я продовжую партнерство з Оленою, являюсь партнером подарунків для номінантів на її міжнародному інтернет кінофестивалі Star Independent. До речі і міжнародний кінофестиваль був заснований Оленою не просто так. Він є підтримкою талановитого кінорежисера Олега Сенцова, у якого зараз дуже складні і несправедливі життєві обставини, а також цей фестиваль є підтримкою та просуванням всіх молодих талантів, приватників, творців фільмів. Придбати квитки на даний кінофестиваль можна за посиланням https://star-i.ticketforevent.com/ або зв'язавшись безпосередньо з Оленою Яремчук! Також я є тепер партнером дизайнерських прикрас та аксесуарів для представлення нашої України на черговому Світовому конгресі JCI в Германії вже цієї осені. Працювати з Оленою для мене честь. Я на власному досвіді переконалася в надійності цієї успішної людини, а також хочу познайомитися з нею в реальному житті! Олена Яремчук (знаю від людей, які з нею знайомі не один рік) - людина світла, добра і мегапозитивна. Від себе можу додати - серйозна, рішуча і відповідальна. Висновок який, Олена Яремчук, людина, якій можна довіряти і завдяки якому відкриваються нові перспективи. Щастя тобі, Олено, і нехай всі твої задумки, плани, ідеї, допомогу Олегу Сенцової, твої особисті просування та проекти здійснюються! Рекомендую тебе всім! 

 

З повагою, Каті Залужна http://kati.at.ua/ - дизайнер ексклюзивних прикрас "Варенька"

Новини
05.06.2018

04.06.2018

04.06.2018