Онлайн-консультації

Бувають випадки коли у зв'язку із зайнятістю або іншими обставинами Ви не можете особисто прийти на прийом до юриста. Спеціально для Вас ми впровадили нову послугу - онлайн - консультації по скайпу. Це дає можливість не виходячи з будинку або офісу отримати професійні відповіді на різні юридичні питання.

Консультації по скайпу проводить Керуючий Партнер ЮКГ «ЯРЕМЧУК І ПАРТНЕРИ» - Олена Яремчук

Ви зможете отримати відповіді на питання в різних галузях юриспруденції. Це відкриття та розвиток бізнесу (Україна, Іспанія, РФ та інші країни), інтелектуальна власність (реєстрація авторських прав, торгових марок, корисних моделей, патентування ін.), Імміграція в європейські країни (зокрема Іспанія), операції з нерухомістю (купівля / продаж, оренда нерухомості в Іспанії для житла, бізнесу або відпочинку) отримання виду на проживання (супровід до отримання резиденції, підготовка, переклад і завірення необхідних документів) в Іспанії та інших європейських країнах, ведення бухгалтерського обліку та вирішення спірних питань з державними органами.

ЮКГ «ЯРЕМЧУК І ПАРТНЕРИ» завжди йде на зустріч Клієнтам, тому до 31.12.2014г. - Перша онлайн-консультація - БЕЗКОШТОВНО

Просимо Вас завчасно домовлятися про дату і час консультації. Для отримання більш детальної відповіді висилайте за день до консультації суть Вашого питання і скан-копії документів, які мають до нього відношення.

Скайп для консультацій:

Керуючий Партнер, Патентний повірений Олена Яремчук: alenayar2

Офіс ЮКГ «Яремчук і Партнери»: yaremchuk_partners

Новини
05.06.2018

04.06.2018

04.06.2018