Місія

«Ми захищаємо тільки тих, хто правий»

А.В.Степанов


Ми - молода, активна юридична компанія, яка стрімко розвивається.

Наш колектив складається з всебічно розвинених особистостей і професіоналів своєї справи, які завжди готові допомогти у вирішенні юридичних питань Клієнтам.

Розуміючи, що кожен наш Клієнт - унікальний і неповторний, то і підхід до нього завжди індивідуальний. Ми розробляємо оптимальну для кожного Клієнта схему діяльності і готуємо документи з урахуванням усіх вимог Клієнта.

Працюючи з нами, Клієнт завжди може бути впевнений, що його, як правило, вузькопрофільні юридичні питання будуть вирішуватися юристом, який глибоко розбирається у відповідній сфері права.

Ми працюємо з нашими Клієнтами за такими напрямками як:

1. Надання допомоги у питаннях, пов'язаних із захистом знаків для товарів і послуг, авторських прав, винаходів і промислових розробок, а також при реєстрації прав на інтелектуальну власність (складання проектів і ведення справ від подачі заяви до отримання дозволу). Також ми розробляємо можливі стратегії захисту, надаємо допомогу при видачі дозволів та продажу прав на інтелектуальну власність.

2. Представництво інтересів наших клієнтів в Державній службі інтелектуальної власності.

3. Надання повного спектру послуг по врегулюванню суперечок. Ми представляємо інтереси наших клієнтів у судах загальної юрисдикції, в господарських та адміністративних судах всіх інстанцій.

4. Практикуємо вирішення спірних питань за допомогою медіації, в тому числі надаємо послуги з підготовки кваліфікованих юридичних консультацій щодо можливих шляхів вирішення спорів; складання юридичних документів, пов'язаних з укладенням мирової угоди між сторонами; юридичний супровід визнання та затвердження мирових угод установами, в т.ч. судовими, на розгляді яких знаходиться спір, врегульований за допомогою медіації.

5. Абонентське юридичне обслуговування як заставу довгих відносин між Клієнтом та юристом.

Юридичне обслуговування бізнесу нашою компанією орієнтовано на юридичних або фізичних осіб, які ведуть свою діяльність в сферах мас-медіа, шоу-бізнесу, реклами, кіновиробництва.

Юридичне обслуговування підприємств і осіб, які постійно мають справу з інтелектуальною власністю (авторськими і суміжними правами, товарними знаками): засоби масової інформації (журнал, газета, Інтернет-видання, радіостанція, телеканал і т.д.), видавництва, організатори концертів, музичні групи, продюсери, звукозаписні компанії.

Юридичний супровід діяльності і проектів фотографів, письменників, дизайнерів, художників, композиторів та інших авторів; акторів, музикантів, співаків та інших виконавців, а також моделей.

 

Новини
05.06.2018

04.06.2018

04.06.2018