Реєстрація прав на об`єкти інтелектуальної власності

         В сучасному світі з кожним роком все дедалі більшого значення набуває інтелектуальна власніть. Разом з ним частішають випадки використання результатів чужої інтелектуальної праці. Найпершим і найдієвішим способом захисту прав власника інтелектуальної власності є їх реєстрація.

          ТОВ "ЮКГ "Яремчук та Партнери" пропонує Вам послуги з реєстрації  всіх видів об`єктів права інтелектуальної власності (далі - ОІВ) . Реєстрація ОІВ забезпечить  правову охорону  наукових та творчих досягнень від недобросовісних конкурентів. Ми проконсультуємо Вас щодо прав та обов'язків власника ОІВ, допоможемо підібрати оптимальний варіант захисту прав інтелектуальної власності та забезпечимо повний супровід обраного способу реєстрації ОІВ. В разі потреби підготуємо необхідні договори для передачі прав на ОІВ.

               Управляючий Партнер Компанії та патентний повірений Альона Яремчук  підбере індивідуально для кожного Клієнта спосіб захисту авторських прав, прав на знаки для товарів та послуг (торговельні марки), патенти, винаходи, корисні моделі та інші ОІВ.

              Ми не дозволимо недобросовісним конкурентам скористатися Вашою власністю!

 

  • Патентування
    промислових зразків


Новини
05.06.2018

04.06.2018

04.06.2018