Благодійність

1. "Юридична клініка":

 Наша компанія здійснює постійне кураторство молодіжного проекту Юридична Клініка разом із Молодіжною громадською організацією "ILYSA"з Громадською організацією JCI і Центром розвитку особистості «Три перлини».

2. Підтримка українських художників:

•  Ми любимо мистецтво, тому постійно працюємо із творчими людьми. Нам подобається підтримувати українських художників і фотографів, виставляючи в нашому офісі галерею робіт талановитих людей. Нещодавно була проведена виставка таких художників як Яремків М., Царюк-Грицик Г., Бороденкова А.

• Ми допомагаємо організовувати виставки наших художників у Києві, у нас є досвід проведенні виставки Царюк Ганни Грицак у Києво-Печерській Лаврі у 2009, виставка М. Яремківа у Києво-Печерській Лаврі у 2010 році.

• Нам також подобається міжнародна співпраця, і ми допомагаємо художникам і фотографам в організації виставок міжнародного рівня ( у Швейцарії, Лозана)

• ЮКГ Яремчук і Партнери приймала участь у проведенні Благодійного проекту -  виставки картин українських художників у рамках підтримки дітей Чорнобиля (JCI Лозанна, Швейцарія)

3. Підтримка активної старості:

Ми вважаємо, що кожен бізнес повинен бути соціально відповідальним, саме тому нас хвилюють питання творчої реалізації старшого покоління. З цією ціллю нами був проведений Проект «Бабусі-Дідусі. Зв'язок поколінь » (Таллінн, Естонія, Київ, Україна)

4. Підтримка українського кінематографа:

Так як ми спеціалісти з захисту інтелектуальної власності, ми хочемо підтримати українськихмолодих кінематографістів, тому підтримуємо декілька кінопроектів:

  •  Фільм "Real life" (Документальний фільм)
  • Фільм "Попутники" (Документальний фільм)
  • Фільм "Гра" (Психологічний детектив)

Кожен молодий режисер чи кінокоманда можуть звернутися до нас за безкоштовною юридичною консультацією. Також ми можемо виступити юридичними партнерами у створені фільму. Ми вважаємо, що кіно - це важлива галузь мистецтва, яка потребує особливої уваги. Це спосіб розкрити і показати українську культуру за кордоном.

5.  Наша компанія вже 4 роки активно підтримує постійно діючий проект "Чисте місто нашими руками". Ми переконані, що від кожної особистості залежить чистота дому, офісу, вулиці, країни. Тому наші співробітники приймають активну участь у соціальному житті міста. Нашою групою були проведені тренінги, присвячені 50 способам врятувати світ, і ми реалізовуємо ці принципи у нашій повсякденній діяльності.

     


Новини
05.06.2018

04.06.2018

04.06.2018