Продаж і оренда квартир і будинків в Іспанії

Наша Компанія представляє перший російськомовний портал нерухомості в Іспанії, який полегшить процес покупки і оренди житла. Довірте нам супровід в купівлі та оренди Вашої нерухомості в Іспанії, адже ми маємо велику базу даних  об'єктів нерухомості і ряд переваг:

Ми є експертами іспанського ринку нерухомості і проконсультуємо Вас з усіх питань, пов'язаних з купівлею / орендою житла: вибір району, пошук квартири або будинку, оформлення угоди, отримання нота сімпле, візи на в'їзд та дозволу на перебування на території Іспанії, і інші, Ваші запитання.

Кожному Клієнту надаємо персональний підхід: ми запропонуємо Вам тільки такі варіанти нерухомості, котрі найбільше задовольнять Ваші вимоги. Не турбуйтеся за
іспанську мову: як тільки Ви вирішите, що надані об'єкти Вам підходять і захочете приїхати до Іспанії, ми підготуємо програму показів і наш російськомовний співробітник буде з Вами на всьому шляху.

Великий вибір - в базі містяться понад 10 000 об'єктів нерухомості, розташованих у всіх зонах, різної цінової категорії (Ви шукаєте розкішний будинок в Іспанії? Або недорогу квартиру?) - на будь-який смак.

Юридична сторона і Іпотека - наші співробітники мають високий рівень юридичних і фінансових знань: можуть зробити аналіз рентабельності і допомогти підібрати кращу інвестіцію; допоможуть вибрати кращу іпотеку; вирішити банківські формальності і надати юридичні консультації.

Порядність і прозорість - Вам роз’яснять всі умови купівлі так, що весь процес стане для вас абсолютно прозорим. Крім того, система оплати за наші послуги зрозуміла і очевидна. При купівлі комісію оплачує тільки продавець.

Підтримка та зв'язок - Велика відстань і іноземна мова ускладнюють покупку квартири в Іспанії . З нашою компанією можна зв'язатися будь-яким способом. Ми швидко відповімо на всі ваші запитання за телефоном, електронною поштою і в Skype.

Наші партнери - компанії , з якими ми співпрацюємо є головними учасниками ринку нерухомості. Також наша компанія співпрацює із засобами масової інформації , в сфері, що стосується питань пов'язаних з сектором нерухомості і його розвитком.

 

picture

picture

picture

picture

picture

Новини
05.06.2018

04.06.2018

04.06.2018