Створення персональних брендів. Розробка логотипів

Для поліпшення сервісу наших клієнтів Юридична Консалтингова Група "Яремчук і партнери" готова допомогти в розробці вашого персонального бренду, логотипy вашої компанії, а також у створенні вашого сайту.
Наші фахівці вміють якісно і творчо підійти до вирішення завдання. Працюючи в комплексі з нашою компанією в створенні, розвитку і захисту вашого персонального бренду, а також розвитку вашого бізнесу ми допомагаємо якісно і в найкоротші терміни вирішити всі необхідні завдання.
Так в розробці персонального бренду нашими клієнтами в Іспанії стали:
Провідний психолог Юлія Созонтова. Нам потрібно було підкреслити духовну складову її бренду і посилити назву необхідними кольорами.
picture
Відгуки про нашу роботу можна подивитися на сторінці нашого Фейсбуку
https://www.facebook.com/ypartners/videos/1010130272397060/
Ми працювали в розробці персонального бренду з Яною Прокопенко. Її тонке сприйняття і стилістика була передана в її логотипі.
picture
Б'юті-консультант Марина Лимар акцент був на її любов до моря.
picture
Також працюючи з Центром краси та естетики Світлани Деревнін в її персональному Бренді ми постаралися передати її фірмовий стиль підкреслений золотим обрамленням.
picture
Наша робота з професійним айті фахівцем якісно і швидко допомогла у створенні персонального сайту Яни Прокопенко .http://sp.yana-prokopenko.com
Також він зробив фірмовий сайт міжнародного інтернет кінофестивалю "Independent Star"http://festival.star-i.com.ua
Наша компанія завжди активно підтримувала громадську діяльність, тому ми розробили сайт Асоціації молодих вчених "Інтелектуальне лідерство"http://ilysa.cc/ru/
Комплексна робота з Оксаною Гороховою у вигляді щотижневих менеджерських консультацій і розробки сайту можна подивитися тут. http://sp.horokhova.com
Відгук про першу консультацію https://www.facebook.com/ypartners/videos/1022453977831356/
Зараз Оксана відкрила в центрі Барселони свій Салон і Школу.
picture
Ми працюємо в команді з дипломованим перекладачами, тому відразу готові робити сайти на різних мовах.
Також ми працюємо з партнерською командою по розкрутці вашого бізнесу.
Приклади розробки інших логотипів нашої команди.

picturepicture

Також ми допомагаємо в розробці фірмового стилю і будь-яких дизайнерських задач, які необхідні підприємцю в його бізнесі. Всі необхідні переговори і обговорення відбуваються в інтернет режимі в зручний для клієнта час.

З повагою Керуючий партнер компанії Олена Яремчук.

picture

Новини
05.06.2018

04.06.2018

04.06.2018