Альберт Формент Торрент

picture

 

Альберт Формент Торрент

Партнер в Іспанії.

Адвокат.

Адвокат, що спеціалізується на цивільному, кримінальному та податковому праві. Поширює свою практику на інші сфери, такі як сімейне, адміністративне та трудове право.

Профіль:

Диплом юриста та магістр в області податкового права університета Барселони. Володіє німецькою, англійською та французькою мовами. Широкий професійний та багаторічний досвід в різних сферах права.

Сфери діяльності:

Сімейне та спадкове право: окреме проживання подружжя, розлучення, внутрішнє партнерство, оскарження рішень суду, супровід скарг. Спеціалізується на сімейному праві та домашньому насиллі. Написання заповітів та поради щодо них, спадщина, заяви спадкоємців, оспорювання заповітів, а також всі пов’язані процедури. Свідоцтва про одруження.

Цивільне право: право власності. Будь – які скарги у цивільному провадженні. Дії по заборгованості. Житлові процедури. Виселення з будинків та квартир. Страхові скарги.

Кримінальне право: скарги, допомога затриманим, транспортний контроль, усі види проваджень. Кримінальні справи. Пенітенціарне право. Спеціалізується на досудових проваджень у суді присяжних. Дорожні правопорушення: можливість плати у випадку непередбачуваних обставин  частково за рахунок страхової компанії, частково на комісійній основі. Підліткове кримінальне право за конкретною кваліфікацією для захисту неповнолітніх у кримінальному провадженні. Спеціалізується на виконанні покарань. Помилування.

Трудове право: звільнення та інвалідність. Допомога по соціальному забезпеченню. Трудові вимоги. Сертифікат про порядок праці.

Адміністративне право:  скорочений та звичайний судовий процес у всіх видах справ. Спеціалізується на міграційному праві.

Податкове право: кримінальна відповідальність за порушення податкових зобовязань. Звернення до органів казначейства у зв’язку з порушенням податкових декларацій. 

Новини
05.06.2018

04.06.2018

04.06.2018