Наша Компанія може допомогти Вам оформити іпотеку в Іспанії.

Для цього потрібен наступний пакет документів:

  1. Особистий ідентифікаційний номер Іспанії (N.I.E.)

  2. Виписка з банківскго рахунку / рахунків Клієнта з рухами фінансів за останні 3 - 6 місяців (термін залежить від конкретного банку, в якому запитується кредит)

  3. Довідка про доходи з місця роботи: оклад за останні 3 місяці, якщо трудові відносини оформлені договором, або відповідні документи про доходи, якщо Клієнт - приватний підприємець

  4. Контракт на роботу або інформація про приватного підприємця

  5. 2 ПДФО (податкова декларація)

  6. Довідка про наявність нерухомості, якщо така є у власності

  7. CREDIT BURO - документ про фінансову благонадійність Клієнта, який отримують в банківських структурах з єдиної бази даних. Цей документ підтверджує наявність або відсутність кредиту на ім'я Клієнта в його країні, а також фінансову благонадійність Кліента щодо виплат кредитів.


Всі документи повинні бути перекладені офіційним перекладачем і апостильованими.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ !!! - Для видачі іпотеки громадянам України документи рассматриваються і перевіряються дуже ретельно, що займає додатковий час. Перевага віддається Клієнтам, які мають власні, достатні для покупки, кошти.

Наша Команда з радістю забезпечить Вам надійне і правильне оформлення всіх необхідних документів. Ми працюємо на пряму з іспанськими банками. Наші фахівці підготують повний пакет документів, будуть присутні під час всієї процедури і завжди допоможуть Вам на території Іспанії.

Вартість цієї послуги - 5% від залучених коштів.

picture

Новини
05.06.2018

04.06.2018

04.06.2018